Nasıl Üretiyoruz?

Beta Konfeksiyon olarak üretimimizin %90’ı kadın giyim, %5 erkek giyim ve %5 çocuk giyimden oluşuyor. Ağırlıklı olarak örme kumaş olmak üzere, örme ve dokuma kumaş ile konfeksiyon üretimi yapıyoruz. Bay/Bayan örme kumaştan konfeksiyon imalatında uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile genç kadromuzun dinamizminin birleşmesinden oluşan üretim ekibimiz; müşterilerimizin isteklerini, zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde hızlı numune ve hızlı üretim yapıyoruz

 

Tasarım ve Sunum

Tasarım ekibimiz, müşterilerimize son moda trendleri, yeni koleksiyon çalışmaları ile periyodik olarak sunmaktadır. Beta Konfeksiyon her ay 400 yeni tasarımı müşterilerine sunar. Üretimimizin yaklaşık %80’i kendi koleksiyon ürünlerimizden seçilen modellerden oluşmaktadır. Müşterilerimize bir gün gibi oldukça kısa bir sürede numune sunuyoruz.

 

Ön Hazırlık

Ön hazırlık ve numune dikimi, üretimin küçük bir prototipidir. Koleksiyon, foto, karşıt ve beden seti numuneleri çok hızlı ve eksiksiz olarak üretilmektedir. Model kalıp ve numune dikim bantlarımızda 15 kişilik ekibimizle müşterilerimize hizmet veriyoruz.

 

Kesim

Üretim için optimum sürede dinlenmiş ve tüm testleri tamamlanmış kumaşlarımız cad-cam sistemimiz ve uzman kadromuzla hatasız bir pastal yerleşimi yapıldıktan sonra kesilmektedir.

 

Dikim

Order büyüklüğü ve modelin yapısı fark etmeksizin daima aynı kalite ve standartlarda, yüksek katma değerli ve zor modelleri üretmek Beta Konfeksiyon için bir gelenek haline gelmiştir. Tüm siparişlerimizi maksimum 5 haftalık bir süre içerisinde, en kaliteli şekilde müşterilerimize teslim ediyoruz.

 

Ütü Paket

Ürünlerimizi AQL 2.5 standartlarına göre kontrol ederek hem askılı hem de koli yüklemesi gerçekleştiriyoruz.

 

Kontrol

Müşterilerimizin memnuniyeti ve yüksek kaliteli üretim anlayışımız nedeniyle bütün üretim süreçlerinde ilk sipariş alındığı andan, ürünlerimiz teslim edilene kadar kalite güvence departmanımız kontrollerini sürdürmektedir.

 

Teslimat

Hedefimiz, tüm teslimatlarımızın %100’ünü zamanında gerçekleştirmektir. Müşterilerimize verdiğimiz ürün teslim lead-time ortalamamız 4-5 haftadır. Kısa süreli üretim kabiliyetimiz, müşterilerimizin maliyetlerinin azalmasını ve pazardaki hızlı değişimleri takip edebilmesini sağlamaktadır.