Hakkımızda

1985 yılında konfeksiyon sektöründe faaliyetlerine başlayan Beta Konfeksiyon olarak, kurulduğumuz günden bu yana modern dokuma tezgâhlarımızda hayallerinizi ilmek ilmek dokuyor, baskı tezgâhlarımızda kalıpların dışına çıkan işlere imza atıyor, gelişmiş boya yıkama makinelerimizde, içinizdeki renkleri kumaşlara ve benzersiz tasarımlara yansıtıyoruz.

Gücümüzü sizin beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı daima göz önünde bulundurmaktan alıyor, sahip olduğumuz üstün teknolojiyi size en kaliteli ürünü sunmak, ürünlerimizi, dünyanın neresi olursa olsun, en hızlı şekilde ulaştırmak ve en ekonomik yollarla üretmek etmek için kullanıyoruz.

7.000 m2 kapalı alanda kurulu olan fabrikamızda, tasarımları Beta Konfeksiyon’a ait olan inovatif ürünler geliştiriyor, modern ve çağdaş koleksiyonlarımızla günümüz tasarım anlayışını yakından takip ediyoruz. Bu anlayışla yarattığımız ürünlerimizi Türkiye’nin her yerindeki toptancılara ve perakendecilere kolaylıkla ulaştırılıyor, dünyada başta Almanya, Hollanda, Fransa ve İspanya olmak üzere, Avrupa ülkelerine ve Amerika Birleşik Devletleri’ne ihracat yapıyoruz. Arnavutluk’ta bulunan üretim organizasyonumuz ise, yurt dışındaki gücümüze güç katıyor.

250 kişiden oluşan deneyimli ve dinamik kadromuz, daima güncellenen teknolojik altyapımızla aylık bazda 350 bin adet üretim kapasitesiyle siparişlere cevap verirken, hazır giyim birimimiz, yılda 2 milyon 250 bin üretim adedine ulaşıyor ve her geçen gün artan talebi karşılamak için durmaksızın çalışıyor.

Üretimin her aşamasında sürdürülebilirlik felsefesini benimseyen, ekolojik dengeyi koruyan, çevre dostu bir anlayışla hareket ediyoruz. Sahip olduğumuz The Sustainable Apparel Coalition (The SAC), Recycled Claim  Standard (RCS 100), The Organic Content Standard (OCS 100), amfori BSCI, Sedex,  Standard 100 by OEKO-TEX® gibi üyelik, sertfikasyon ve standardizasyonlar, insana, doğaya ve çevreye gösterdiğimiz duyarlılığı ve özeni temsil ediyor.

Bugün, kuruluş felsefemizden aldığımız ilhamla Türkiye’de ve dünyada kazandığımız başarıyı ve güveni devam ettirerek önümüze büyük hedefler koyuyor, hayallerinizi ilmek ilmek örmek için tasarım ve üretim aşkıyla çalışmaya devam ediyoruz.