Kalite Politikamız

Şirketimizin geleceğini, verimli üretim, rekabetçi fiyatlar, kalitede süreklilik ve gününde teslimin yarattığı müşteri memnuniyetinin belirleyeceğine inanmaktayız. Ülke ekonomisine, her zaman yenilikçi, atılımcı, rekabetçi ve kaliteyi üreten firma olarak katkıda bulunmak temel prensibimizdir. Bu da müşterilerimizin şu anki ve gelecekteki ihtiyaçlarının doğru anlaşılması, bilimsel üretim planlamasıyla müşterilerimize ürünlerimizin zamanında teslimi ve onlarla uzun süreli kalıcı ilişkiler kurmakla mümkün olacaktır.

“Kalite, müşteri odaklı çalışma felsefesidir.” prensibi doğrultusunda, sürekli gelişen ve piyasada rekabet edebilir bir şirket olmak için bir araya gelmiş organizasyonun bireyleri olarak, uzun vadede ekonomik hayatını sürdüren işletme olmak için çaba sarfedeceğiz.

Çalışanlarımız bizim için değerli ve uzun vadeli insan kaynaklarımızdır. Dolayısıyla nitelikli personel ve eğitime verilecek önemle kaliteyi sürekli geliştirmek, çalışanları işe katılımcılık ve bireysel gelişimleri için her zaman desteklemek hepimizin görevidir. İşletme yapımıza uygun özellikler taşıyan “Kalite Sistemimiz” için her çalışanımız kendisinden sonra gelen halkayı tüketici bilinciyle görmeli ve yaptığı işi geliştirerek bütünü oluşturmakta üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmelidir.

Sürekli gelişim için tedarikçilerimizin kalite sistemimizin bir parçası olduğuna inanıyoruz. Onlarla uzun vadeli, dürüst ilişkiler kurarak, kalitelerini sürekli geliştirmeleri için yönlendirici görevimizi yerine getireceğiz.Verimlilik ve daha az fire oranları ile ürünlerimizi rekabet edilebilir maliyetlerle daha fazla müşteriye pazarlayarak, karlılık oranlarımızı sürekli yükseltmeye çalışacağız.

Firma olarak çevrecilik konusunda üzerimize düşen görevleri tüm çalışanların katılımıyla eksiksiz şekilde yerine getireceğiz.

Ürünlerimizi sattığımız alıcıları, firmamızın ortakları bilinciyle değerlendirerek ortak çıkarlar doğrultusunda saygı, sevgi ve karşılıklı dostluğa dayalı ilişkilere önem vermekteyiz. Geleceğin dostluk ve güvenle kurulacağına ve kalıcı olacağına inanıyoruz.

Genel Müdür
Remzi Peköz